Як вибрати дзеркало в спальню

Дзеркало є прекрасним інструментом в роботі з простором спальні. Але, як і з будь- яким декораторським прийомом, з дзеркалами треба дотримуватися певної обережності – не переборщіть, інакше опинитеся в справжнісінькому Задзеркаллі. При грамотному підході ви не тільки прикрасите спальню, але й привнесе ту нотку комфорту, яка робить із звичайного приміщення храм сну і затишку.

Головні особливості дзеркал:

Візуально розширюємо простір. Будь-яка робота з інтер'єром в першу чергу полягає в роботі з простором – це є важливим аспектом як для великих, так і маленьких кімнат. Не перетворюйте простору спальню в тронний зал, а маленьку не перенасичуйте відображеннями.

Збільшуємо кількість світла

5b34eebdba4d2.jpg

Як приємно перебувати в кімнаті, пронизаній сонячними променями, які надають всьому радісний відтінок і налаштовують на бадьорий лад! Але що робити, якщо в кімнаті лише одне вікно, нездатне повністю наповнити приміщення світлом? Вам на допомогу прийде дзеркало в спальню, розміщене поблизу віконного отвору під кутом або ж напроти нього! Ви відразу побачите, як приміщення заграє новими фарбами, відбиваючи сонячні зайчики на всі предмети в кімнаті. А для вечора відмінно підійде дзеркало з підсвіткою, яка виступає в якості додаткового або основного освітлення – ви самі задаєте настрій: романтичний, затишний або яскравий. Вранці ви будете прокидатися в кімнаті, наповненій сонячним світлом, і ввечері запалювати штучне, додаючи затишку. Дзеркало з підсвіткою дозволить вирішити це питання тільки однією своєю присутністю!

А якщо ви не можете вирішити, як вибрати дзеркало в спальню під ваш інтер'єр, то загляньте у наш каталог – ви знайдете безліч цікавих інтер'єрних рішень, які наповнять ваш храм сну м'якою грою світла і тіні, створюючи романтичну напівтемряву або освітлюючи все навколо яскравими лампами.

Не бійтеся пробувати, оскільки тільки в процесі експериментів ви зможете знайти те ідеальне поєднання відображень, відблисків і комфорту, які створять ідеальну атмосферу – особистий простір, сконструйований тільки на ваш розсуд.


Дзеркало як окрема частина інтер'єру

Особливість дзеркал полягає в тому, що вони можуть відігравати не тільки допоміжну роль, а й основну. Загляніть у каталог дзеркал – в ньому представлені різноманітні моделі, розміри яких також різняться.

Хочете одним помахом руки збільшити наявний простір в 2 рази? Замовте дзеркало в спальню розміром 3м х 2м! І додайте до нього нашу спеціальну підсвітку! Тільки уявіть собі, як зміниться ваша кімната!

Професійні дизайнери дуже полюблять експериментувати з дзеркалами, їх розмірами і розташуванням. Наприклад, останній тренд в декоративних прикрасах спалень – композиція дзеркал різного розміру. Якщо ж вибрати не тільки різні параметри ширини і довжини, а ще й погратися з товщиною самого дзеркала, то можна створити дуже цікаву оптичну ілюзію – виділити окремі ділянки стіни, зробити акцент на певному предметі, який буде відображатися в найбільшому дзеркалі, тощо.

Спальня – це місце спокою, усамітнення і вашого душевного комфорту. І ніхто, крім вас, не зможе створити потрібну вам атмосферу, якими б професійними навичками не володів декоратор. Тому – дерзайте! Експериментуйте, ризикуйте і посміхайтеся вранці своєму дзеркальному двійникові, який обов'язково відповість вам тим самим!< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей