Соціальна місія Liberta

Соціальна відповідальність бізнесу – рідкісне явище в українській бізнес-спільноті.

Причому часто під ним мають на увазі ряд факторів, зациклених усередині рамок самого бізнесу і спрямованих на вузьке коло осіб (співробітники, їхні сім'ї, жителі прилеглих територій).

На початку 2017 року Liberta, будучи флагманом вітчизняного ринку високоякісних та преміальних дзеркал, душових кабін та міжкімнатних дверей, розробила та розпочала реалізацію комплексної програми підтримки та розвитку малого бізнесу.

Адресатами цієї програми є люди, які раніше ніколи не займалися бізнесом, або мали не дуже вдалий досвід у цій сфері.

У чому суть цієї програми?

Маючи колосальний рівень експертизи у виробництві та продажу продукції світового рівня, Liberta прийняла рішення поділитися своїм досвідом з громадянами України, у яких є прагнення/бажання/інтерес зайнятися своєю справою, але немає ідей/відсутній стартовий капітал для цього.

Саме з такими людьми ми маємо намір будувати надійні кораблі у морі бізнесу, які принесуть користь як учасникам програми, так і суспільству України в цілому.

Який інтерес до реалізації програми з боку Liberta?

Завдяки реалізації та розвитку цієї програми ми плануємо представити нашу продукцію у максимально можливій кількості точок продажу на території України.

Також ми отримуємо можливість зосередитися на виробничій функції, передавши завдання з продажу активним і заповзятливим людям.

Що, у свою чергу, прямо сприятиме створенню надійного фундаменту для бізнесу та сімейного добробуту учасників програми.

І це є рівнозначною рушійною силою для творців Liberta, які, вклавши у свою справу душу та кілька десятиліть наполегливої праці, прагнуть використати накопичений досвід для розвитку соціального досвіду в нашій країні.

Як відбувається взаємодія у рамках програми?

Взаємодія відбувається в рамках кількох офіційних договорів, умовами яких передбачено, зокрема, можливості для учасника програми отримати інформаційну та рекламну підтримку, отримувати зразки продукції для їхньої демонстрації потенційним клієнтам, скористатися відстрочкою платежу під час купівлі нашої продукції.

Отже, ключовим фактором нашої програми соціальної відповідальності є система договірних взаємин, що надає учаснику програми визначні можливості для старту в бізнесі та реальні інструменти для подальшого успішного розвитку своєї підприємницької діяльності.

Крім того, програма передбачає надання консультаційної та юридичної підтримки її учасникам, щоб допомогти їм уникнути помилок і ризиків, що традиційно супроводжують діяльність будь-якого підприємця-початківця.

Що необхідно охочим взяти участь у цій програмі?

Насамперед, звернутися до нас, виявивши бажання та інтерес до цього питання.

Також обов'язковою умовою участі у програмі є реєстрація учасника програми як фізичної особи-підприємця.

Тобто взяти участь у програмі можуть як діючі ФОП, так і ті громадяни, які отримають такий статус до початку безпосередньої співпраці з нами.

Ця умова є обов'язковою, оскільки Liberta у своїй діяльності ретельно та неухильно дотримується вимог чинного законодавства України.

А у цьому випадку закон прямо вимагає наявності у громадян статусу ФОП для можливості законно вести підприємницьку діяльність на території України.

Я хочу взяти участь у програмі. Чим я ризикую?

З філософської точки зору, будь-яке наше рішення та дія тягне за собою ризик.

Але в умовах сьогодення бездіяльність несе ще більші ризики.

Тому, зважаючи на принцип соціальної відповідальності цієї програми, Liberta надає можливість на практиці розпочати власну справу.

Природним є питання про те, чи знадобляться якісь вкладення на початковому етапі.

Безперечно, знадобляться.

І це насамперед вкладення вашого часу, здібностей, сил і талантів.

Тому що соціальна суть нашої програми полягає в тому, щоб дати можливість якомога більшій кількості людей, які не мають на старті значних матеріальних ресурсів, створити власний бізнес.

І саме цьому завданню слугують договірні інструменти, про які йшлося вище.

З огляду на все вищевикладене, без ризиків не обійдеться.

Але, по-перше, фінансові ризики для учасників програми мінімізовані.

А по-друге, Liberta ризикує з Вами на рівних (і, якщо чесно, навіть більшою мірою).


Розмірковуйте. Наважуйтесь. Приєднуйтесь!