Як вибрати дзеркало у передпокій?

Зазвичай наші прихожі мають невеликі розміри, тому на перший план виходить функціональність кожного предмета інтер'єру і можливість візуального розширення простору. Цю функцію допоможуть виконати як вертикальні, так і горизонтальні дзеркала.

Наприклад, дзеркало в прихожу Elini, оздоблене внутрішньою підсвіткою, не тільки впорається із завданням візуального розширення простору, але і доповнить його теплим світлом настінне дзеркало в прихожу.

настінне дзеркало в прихожу.

Де розмістити дзеркало?

Оскільки місця біля вхідних дверей небагато, залишається актуальним питання, як вибрати дзеркало в прихожу, щоб воно ідеально вписалося в наявну геометрію інтер'єру, стало його частиною або навіть оригінальним рішенням.

Перше, що вам необхідно усвідомити – дзеркало необхідно розміщувати там, де вам буде зручніше поглянути на себе перед виходом, поправити шарфик, посміхнутися і відправитися у своїх справах з хорошим настроєм.

Зазвичай, ми дивимося на своє відображення до того, як вийти з квартири, тому освітлення має бути достатньо, щоб побачити дефекти макіяжу або ж шерсть від домашніх улюбленців на одязі. Якщо простір дозволяє, оберіть вертикальну модель – так ви зможете оцінити свій бездоганний вигляд у повний зріст. Для тих, хто віддає перевагу функціональності, ми готові запропонувати горизонтальне дзеркало в прихожу – акуратна скляна поличка буде ідеальною для розміщення ключів і милих серцю пані дрібниць: парфумів, блиску для губ або помади. Додайте перед виходом штрих, що завершить ваш образ, і обов’язково помилуйтеся своєю вродою – ми переконані, на вашому обличчі обов'язково заграє задоволена посмішка!

Вирішення питань декору за допомогою дзеркал

Окрім розміру та місця розміщення дзеркала, необхідно правильно підібрати модель, яка б відповідала інтер'єру прихожої. У цьому випадку вам допоможе каталог дзеркал, в яких представлені не тільки різні розміри і варіанти підсвітки, але й різноманітні функціональні рішення з використанням найсучасніших технічних новинок.

Кругле настінне дзеркало в прихожу, в багетній рамі.

Класичний інтер'єр передбачає відповідне оформлення, тому радимо вам звернути увагу на дзеркало з багетною рамою з фасетом або найпопулярніше рішення, яке об'єднало в собі красу і зручність – підсвітка уздовж периметра у вигляді рами. Тут ваша фантазія нічим не обмежується – будь-який ваш каприз можна втілити в реальність за допомогою моделей дзеркал LONATO, ASSO, MONZA і REMO. А якщо у вашому інтер'єрі присутній певний малюнок, ми з радістю повторимо його в підсвітці уздовж периметра дзеркала!


Сучасні технології у створенні простору

Підсвіткою дзеркала навряд чи здивуєш сучасну людину, розбещену безліччю «фішок» і пристроїв. Але чи будете ви здивовані, якщо дзеркало буде вмикатися легким рухом руки?

Сенсорний датчик руху – це одне з останніх досягнень техніки, яке тепер доступне і простим обивателям. Для того, щоб підсвітка увімкнулася, вам достатньо провести рукою на відстані не більше 6 см від датчика.


Сенсор встановлюється на торці дзеркала праворуч, ліворуч або під дзеркалом за вашим бажанням і виходячи з технічної можливості кожної моделі дзеркала.

Сергей Тютюник СEO Liberta

Ця невелика, але, безумовно, цікава родзинка інтер'єру одразу покаже кожному гостю вашої оселі, що ви не стоїте осторонь сучасних технологій і активно їх використовуєте. Крім того, в мінімалістичному і техно-стилі інтер'єру слід уникати зайвих вмикачів і вимикачів, які можуть порушити всю гармонію предметів і меблів. А сенсорна панель ідеально упишеться в інтер'єр, ставши його невід'ємною частиною.

Крім того, ви ніколи не будете мучитися питанням: чи не забули ви вимкнути світло? Адже тепер воно буде вимикатися автоматично, щойно ви відійдете від дзеркала! Функціональність, зручність, дбайливе ставлення до електроенергії створюють ідеальну гармонію простору, освітленого теплим і рівним світлом.Наступний >
Повернутись до списку статей