Оплата і доставка

Оскільки ми виробляємо дзеркала на ваше індивідуальне замовлення, нам необхідно отримати передоплату вашого замовлення.

Способи доставки

Адресна доставка до вашого під'їзду

Доставка у вантажне відділення Кур'єрської служби доставки

Увага! Перед отриманням перевірте цілісність продукції. Розписуючись у бланку прийому при отриманні, ви погоджуєтесь з тим, що товар поставлений у повному обсязі та належної якості.

Безкоштовна доставка

Ми безкоштовно доставимо вибрану вами продукцію до будь-якого міста України.

Якщо служба доставки не дає вам можливості розкрити упаковку — відмовтеся від прийому товару таповідомте нам про цей факт зручним для вас способом.

Способи оплати

Безготівковими

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

При виборі безготівкового способу оплати, доставка замовлення можлива після отримання коштів на наш розрахунковий рахунок.

Транспортне упакування дзеркал

Всі товари компанії Liberta поставляються в упаковці із тришарового брендованого гофрокартону. Додатковий захист від пошкоджень під час транспортування дзеркал забезпечує пінопласт. Упаковка також обладнана ручкою для зручного та безпечного транспортування. Завдяки цьому можливість пошкодження дзеркала мінімальна. Проте, якщо ви отримуєте дзеркало в службі доставки, обов'язково переконайтеся, що виріб не пошкоджено. Відкрийте упаковку при отриманні та перевірте дзеркало.

Не ставте продукцію на кут або торець, це може призвести до сколів та тріщин!