AFINA
AFINA
38 075 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало AFINA шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало AFINA

Опис настінного дзеркала AFINA

Найелегантніший спосіб прикрасити ванну кімнату

Дзеркало Liberta AFINA серії Royal це таке приголомшливе поєднання сучасності і класики, якому неможливо опиратися. Ми створили його, але самі не перестаємо захоплюватися цією гармонійною формою і ясним сяйвом. Класичний меандр по контуру дзеркала - подарунок античних майстрів, їх розуміння нескінченної логіки світу. Кругла форма і витончений прозорий фацет - наша інтерпретація класики в сучасному світі.

Гармонія дзеркала Liberta AFINA дивує навіть гурманів інтер'єрного дизайну. І на перший погляд, і при найближчому розгляді орнамент на дзеркалі об'ємний, багаторівневий. Але варто доторкнутися до нього - і ви не знайдете ні найменшої шорсткості на поверхні гладенького скла. Тому що тривимірне гравіювання наноситься ... на внутрішню сторону дзеркала. Запам'ятайте свої відчуття, тому що вони унікальні - ця технологія нанесення ще не застосовувалася до жодного дзеркала.

Ефект виходить дивовижним:
  • тривимірний об’єм і "відчутність" малюнка
  • повна ілюзія присутності кожної деталі візерунка
  • ідеальні лінії і форми
  • абсолютна гладкість дзеркала.

Європейське дзеркальне полотно преміум класу товщиною 6 мм залишається гладеньким для простого і швидкого догляду. При цьому кожна деталь гравіювання залишається первозданною - ніколи не потьмяніє, завжди відобразить кожен відблиск світла. А благородний 20 мм прозорий фацет підкреслює стиль і акуратність дзеркала в інтер'єрі. Ми виготовимо кругле дзеркало AFINA потрібного вам розміру.

Афіна - сама шанована богиня Стародавньої Греції, улюблена дочка Зевса. Liberta AFINA - наша гордість, наше натхнення, бездоганне дзеркало для стильного будинку.

Класичний візерунок, м'яка форма, які підкреслять ваш смак і зроблять інтер'єр бездоганним.

Відгуки про Настінне дзеркало AFINA

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також