Як вибрати дзеркало у ванну

Ванна кімната – ваш храм чистоти. Але ж хочеться отримати не тільки суто функціональне приміщення, а й місце, де ви зможете відпочити душею і тілом після важкого робочого дня.

Але ж що, окрім відповідної сантехніки, є наріжним каменем ванної кімнати? Звичайно ж, це дзеркало! З огляду на те, що в приміщенні повинно бути різноманітне освітлення (яскраве для нанесення косметики і приглушене для нічного часу доби) слід подбати про це заздалегідь.

Наприклад, дзеркало у ванну може мати власну підсвітку. Для цього приміщення, як правило, характерна наявність невеликого простору, тому дзеркало повинно мати чотири важливі характеристики:

  • мати невеликий розмір;
  • підходити формою до інтер'єру;
  • бути достатньо освітленим, щоб бачити себе в деталях;
  • не запотівати.

Для кожного з пунктів існує своє рішення, і скориставшись ними в комплексі, ви отримаєте ідеальний «рецепт» підбору моделі:

  • перегляньте наш каталог, де ви зможете підібрати потрібні вам габарити;
  • овал, квадрат, коло – основні форми, які ми можемо запропонувати вам під ваше замовлення;
  • створюємо підсвітку, яка може служити як самостійним освітленням, так і створювати приємну романтичну напівтемряву;
  • з нашою системою антизапотівання ви забудете про цю проблему раз і назавжди.

Притримуючись цих нехитрих порад, ви зможете підібрати дзеркало у ванну кімнату, яке стане функціональною і декоративною частиною приміщення.

Виберіть дзеркало у ванну з правильною підсвіткою

В асортименті нашого магазину присутня велика кількість моделей дзеркал різних розмірів і форм: до кожної з них ви можете замовити підсвітку, яка додасть світла у ванну кімнату або дозволить створити романтичну, розслаблюючу атмосферу при відключенні основного освітлення. На допомогу прийде каталог дзеркал із зазначенням габаритів і різних варіантів підсвітки – ви можете замовити виріб із запропонованих варіантів або ж оформити замовлення на унікальне і оригінальне дзеркало за вашими ескізами. Ваша фантазія обмежується тільки вашими ідеями.

Моделі з рамою, що підсвічується

Моделі з рамою, що підсвічується, найкраще виглядають на яскравому і колоритному тлі, виділяючись, як окремий елемент інтер'єру. А якщо ви додасте до цього сенсорний датчик руху, то зможете вмикати і вимикати світло одним легким рухом руки – жодних зайвих вимикачів, панелей та інших пристроїв, що можуть порушити гармонію простору.


Дзеркало з подвійною підсвіткою

Цікавим варіантом є подвійна підсвітка – на самому дзеркалі і за його площиною. Таким чином можна створювати химерну гру світла і тіні, висвітлюючи все дзеркальними відблисками або занурюючи кімнату в приємну напівтемряву. Крім того, підсвітка за дзеркальною поверхнею створить відчуття, ніби воно витає в повітрі.

Якої форми і розміру має бути дзеркало?

Не варто зупинятися на досягнутому – в гру вступає різноманітність форм і розмірів. Примітно, що дзеркало у ванну кімнату зазвичай вибирають нестандартної форми, так як рідко потребується дзеркальна поверхня великого розміру – з малими формами набагато цікавіше створювати незвичайні композиції.

Стиль оформлення дзеркал

Для тих, хто замислюється про те, як вибрати дзеркало у ванну в стилі модерн, фьюжн, бароко або поп-арт, існує вже готове рішення, яке вибороло гучну популярність. Створіть композицію з дзеркал, розташованих на стінах перпендикулярно одне одному. У центрі помістіть одне невелике дзеркало у гарній і незвичайній рамі – воно відіб'ється в бічних панелях, формуючи 3D-ефект. Цим прекрасним прийомом можна користуватися як в приміщеннях з великою площею, так і з маленькою, додаючи простору.

Чи має принципове значення форма дзеркала? Існує чимало варіантів оформлення, що включають безліч факторів, у тому числі – і обрамлення, причому це не обов'язково повинна бути традиційна рама. Інколи досить зробити гарний фасет – і дзеркало стає центром приміщення, притягаючи погляд і захоплюючи в свою задзеркальну далину...

Сучасна ж технологія «антизапотівання» позбавить вас неприємного «помутніння» дзеркала – ви завжди зможете поглянути на своє чітке відображення, навіть якщо навколо вас будуть витати клуби пари.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей