MURANO silver
MURANO silver
37 174 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало MURANO silver шт Liberta
product-bg

Опис настінного дзеркала MURANO silver

Опис настінного дзеркала MURANO silver

Холодний сріблястий іній підкреслить стиль вашої домівки. Не просто дзеркало, а справжня дорогоцінна прикраса.

Дзеркало Liberta MURANO silver серії Royal - це втілене диво науки і природи, результат творчого натхнення і новітніх технологій. Ми цитуємо класику (м'які рослинні мотиви), але робимо її більш якісною та оригінальною. Дзеркала Liberta MURANO стають набагато яскравіше завдяки буржуазно-богемним алюзіям. Так класичні сюжети здобувають нових поціновувачів - можливо, це ви?

Вас чекає знайомство з дивовижною технологією гравіювання, ім'я якої - бушарде. Під цим красивим словом приховується ціла історія про те, як один мікроскопічний вибух перетворив поверхню дзеркала на витвір мистецтва. Ми робимо тисячі вибухів, щоб нанести унікальне гравіювання. Цей візерунок ніколи не повториться і ніколи не потьмяніє.

Друга технологія гравіювання на дзеркалах Liberta MURANO - це справжня оптична ілюзія. Ви бачите квіти і листя, вражаючі об'ємні візерунки. Але ви ніколи не дотягнетеся до них - вони приховані ... всередині дзеркала. Як ми помістили малюнок всередину дзеркального полотна? Це не обман зору, а унікальна технологія внутрішнього гравіювання. Візерунок - багатовимірний, а поверхня дзеркала бездоганно гладенька. За нею легко доглядати, вона не тьмяніє і не втрачає блиску. При цьому тонкість дзеркального полотна вражає: всього 6 мм. Саме внутрішнє гравіювання дозволяє створювати дивовижні напилення в трьох відтінках.

MURANO silver - спокійний сріблястий тон надає дзеркалу особливого спокою і авторитету. У цьому будинку все на своїх місцях, всі деталі інтер'єру займають своє гармонійне законне місце. Срібло освіжає.

За вашим бажанням кожне дзеркало буде виконано в потрібному розмірі, а кромка - оброблена за вашим бажанням (фацет, єврофацет або єврокромка). Дзеркала можна доповнити декоративною LED-підсвіткою на стіну.

Поєднання двох технологій = неординарні і несподівані рішення.

Відгуки про Опис настінного дзеркала MURANO silver

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також