VALENTO silver
VALENTO silver
29 479 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало VALENTO silver шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало VALENTO silver

Опис настінного дзеркала VALENTO silver

Поєднання прямих і вигнутих ліній задає ритм і створює ілюзію руху. Фантазійна патина дозволяє створювати художні комбінації, заповнювати простір світлом і розставляти кольорові акценти.

Дзеркала Liberta VALENTO серії Royal займають гармонійне місце і в класичному, і в еклектичному інтер'єрі. Можливість вибору колірного акценту гравіювання найкраще виражає особистість і її пристрасті. Персоналізуйте інтер'єр і проявляйте свої емоції!

Внутрішнє гравіювання на вершині модних тенденцій і продовжує набирати популярність. Воно виглядає виразніше, при цьому є більш простим в догляді і дозволяє по-різному комбінувати кольори і візерунки. Лицьова поверхня дзеркала залишається абсолютно гладенькою, а візерунки, що містяться всередині дзеркала, ніколи не втратять ні чіткості, ні яскравого блиску. Ми не втратили можливості скористатися перевагами цієї технології для створення індивідуальних відтінків.

VALENTO silver - світле срібло, що немов світиться зсередини - це тактичний реверанс у бік скандинавського стилю. У поєднанні з легкими прямими і округлими лініями срібляста патина додає природного відчуття простору, робить приміщення більш відкритим і світлим.

Прямокутне або квадратне дзеркало Liberta VALENTO silver буде виготовлено у потрібному вам розмірі. Кромку обробляємо так, як вам більше сподобається: фацет, єврофацет або єврокромка для витонченого оформлення. Можемо зробити декоративну LED-підсвітку на стіну.

Так створюються по-справжньому неповторні інтер'єри.

Відгуки про Настінне дзеркало VALENTO silver

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також