ANTICA
ANTICA
39 634 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало ANTICA шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало ANTICA

Опис настінного дзеркала ANTICA

Сучасне стильне дзеркало в класичному втіленні.

Дзеркало Liberta ANTICA серії Royal - це наше глибоке шанування античної класики і щирий комплімент вашому почуттю стилю. Колиска європейської культури подарувала нам бездоганну гармонію ліній і форм, а ми втілили її в своєму найелегантнішому дзеркалі.

Врівноважений дзеркальний силует прикрашений меандром - візерунком з прямих кутів, що складаються в безперервну лінію. У Стародавній Греції меандр символізував вічність: безперервне стає безсмертним. У прямих кутах дзеркала Liberta ANTICA прихований глибокий магічний сенс, а в дзеркальному полотні - унікальна, ультра точна технологія.

Меандр дзеркала Liberta ANTICA виглядає не просто об'ємним - він по-справжньому тривимірний. Але тільки на вигляд. Ви не зможете доторкнутися до нього - пальці відчують тільки прохолодну дзеркальну поверхню. Справжнє гравіювання виконане всередині дзеркала, а зовні видно тільки бездоганний малюнок і танець ліній.

Він ніколи не потьмяніє, не втратить ні дещиці блиску і шляхетності. Прозорий фацет завжди буде відображати глибину світла, а дзеркальне полотно залишиться витонченим і тонким. Як нескінченна гра сенсів на дзеркалі світової культури. Як нестаріюче море і вічне небо. Як справжня цінність у вашому домі.

Не слідуйте за модою - цінуйте вічні цінності.

Відгуки про Настінне дзеркало ANTICA

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також