MYSTERY
MYSTERY
28 809 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало MYSTERY шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало MYSTERY

Опис настінного дзеркала MYSTERY

Наш світ виник з Великого вибуху. Краса народжується вибухом емоцій. І ми підірвали простір, щоб створити для вас унікальний візерунок.

Дзеркало Liberta MYSTERY серії Royal - нова зірка інтер’єрного дизайну. Космічно гарний витвір сучасного мистецтва. Ви можете замовити одне або скільки завгодно таких дзеркал - і жодного разу не побачите двох однакових.

Чари Liberta MYSTERY - це гравіювання, що з’явилося в результаті ... вибуху. Ця дивовижна технологія називається "бушарде", і ви закохаєтесь у неї з першого погляду. Тому що неможливо залишитися байдужим до цього дива спонтанності і одночасно маленької трагедії, яка розігрується на дзеркальному полотні. Кожен крихітний вибух залишає на своєму місці кратер неправильної форми. Послідовність вибухів створює неповторний візерунок з унікальних елементів. Розкішний об'ємний візерунок, який ви бачите на дзеркалі Liberta MYSTERY, можна відчути на дотик. Ви можете насолоджуватися ним не тільки на власні очі, тому що всі ці гілки, листя і арабески легко покривають поверхню дзеркального полотна преміум класу. У це важко повірити - настільки реалістично виглядає малюнок. При цьому основна дзеркальна поверхня залишається абсолютно гладенькою:
  • • візерунок бушарде ніколи не повторюється - це закон природи
  • • кожен елемент має незліченну кількість граней, що розсипають іскри
  • • бушарде виблискує при будь-якому світлі, натуральному і штучному
  • • гравіювання світиться всіма відтінками видимого спектру

Магія бушарде на дзеркалі Liberta MYSTERY - неповторна і в той же час рукотворна. Ви можете відчути її, доторкнувшись до візерунку. Але будьте обережні: гравіювання нанесено на лицьовій поверхні дзеркала. Пальці зустрінуть міцні, рельєфні і лазерно-відточені мікрограні. Вони ніколи не потьмяніють, не втратять жодного відблиску.

Незважаючи на об'ємний візерунок, дзеркало залишається витонченим і тонким - 26 мм. Кромка прямокутного або квадратного дзеркала буде оброблена на ваш смак: фацет, єврофацет або єврокромка. А додатково замовлена декоративна LED-підсвітка виділить дзеркало Liberta MYSTERY серед навколишнього простору.

Хоча не помітити його неможливо. Унікальність притягує погляд.

Відгуки про Настінне дзеркало MYSTERY

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також