VINTAGE r-gold
VINTAGE r-gold
33 934 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало VINTAGE r-gold шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало VINTAGE r-gold

Опис настінного дзеркала VINTAGE gold-r

Плавний візерунок і тонкі, текстурні палітри дають відчуття легкості. Ідеї одухотвореної розкоші і елегантності створили нову зірку дзеркального декору.

Дзеркала Liberta VINTAGE серії Royal були створені, коли модні дизайнери познайомили нас з незабутньо екстравагантними інтер'єрами. Контрастні орнаменти на прозорій поверхні, потужний мікс різних стилів і часів, тріумфальне повернення високого смаку.

Liberta VINTAGE - це рішучий відхід від мінімалізму, який домінував в останні роки. Тепер люди з індивідуальністю хочуть виразити себе і насолоджуватися новим досвідом прикрашання своєї домівки. Ми беремо кращі технології, вивільняємо фантазію і пропонуємо вам унікальні відтінкові рішення.

VINTAGE r-gold - це не просто золото, а справжня цінність, що пройшла крізь століття і не втратила своєї гідності. Навпаки - набула особливого стилю і настрою. "Старе", вінтажне золото викликає почуття умиротворення і зігріває інтер’єр.
Гравіювання з патиною постає в більш складних візерунках і поєднаннях матеріалів. Лицьова поверхня дзеркала при цьому залишається ідеально гладенькою, тому що візерунок знаходиться всередині (!) дзеркального полотна. Він виглядає вражаюче об'ємним і деталізованим, але вся ця краса міститься всередині дзеркала. Гравіювання ніколи не втратить своєї первинної точності і блиску - навіть крізь роки дзеркало залишиться виразним і яскравим.

Кожне дзеркало Liberta VINTAGE може бути виконано в будь-якому потрібному вам розмірі. Обробка кромки - теж на ваш смак (фацет, єврофацет або єврокромка). Якщо захочете - встановимо декоративну LED-підсвітку на стіну. Все це зробить ваше дзеркало ще більш індивідуальним.

Металеве оздоблення в домашньому інтер'єрі - якщо ви в пошуках класичних, перевірених часом матеріалів і рішень, оновлюючи їх і використовуючи по-новому

Відгуки про Настінне дзеркало VINTAGE r-gold

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також