MAGNUM gold
MAGNUM gold
33 124 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало MAGNUM gold шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало MAGNUM gold

Опис настінного дзеркала MAGNUM gold

Дорогоцінні кольори, екзотичне гравіювання і бездоганна якість. Дзеркало як втілення вінтажного шарму.

Дзеркало Liberta MAGNUM gold серії Royal займає особливе місце в нашому каталозі і займе особливе місце у вашому домі. Його доля - привертати увагу. Його роль - гармонізувати простір, розставляти акценти і відображати кращі моменти життя. З його допомогою ви створите стильний спокійний інтер'єр, досягнете заспокійливої атмосфери.

MAGNUM gold- яскраве, золото святково підсилює палітру інтер'єру за рахунок відтінків вохри, соняшнику, бурштину (різні відтінки проявляються при грі світла на дзеркалі).

Дослідивши можливості кольору, ми впевнені, що вдало обрана палітра може внести гармонію в інтер'єр. А поєднання двох сучасних технологій гравіювання забезпечить і красу, і довговічність дзеркала: бушарде - гравіювання мікроскопічними вибухами по дзеркальному полотну. На місці кожного вибуху утворюється кратер неправильної і неповторної форми. Він складається з безлічі граней, що заломлюють світло і створюють "діамантовий" ефект.
3D гравіювання - оптична ілюзія об'ємних, опуклих візерунків. Дотик до дзеркала продемонструє, що насправді малюнок знаходиться всередині дзеркала! Лицьова поверхня залишається абсолютно гладенькою, а створений всередині орнамент йде в глибину, і саме він покритий патиною.

Поєднання двох видів гравіювання робить дзеркало дійсно єдиним у своєму роді. За вашим замовленням ми виконаємо його в потрібному розмірі, обробимо кромку (єврофацет, фацет або єврокромка), можемо встановити декоративну LED-підсвітку на стіну.

Золото, срібло і краса складного калібру.

Відгуки про Настінне дзеркало MAGNUM gold

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також