Яким має бути гарне дзеркало

Дзеркала вже давно увійшли в ужиток людини. Люди дивляться в них щодня і не один раз. Сьогодні це популярний, значущий елемент інтер'єру для будь-якої кімнати будинку, який здатний візуально додати глибини, об'єму простору, збільшити розмір кімнати.

Існують різноманітні форми і варіанти виконання даних виробів, включаючи нестандартні.

Прямокутне дзеркало відноситься до числа найбільш популярних, його можна використовувати в інтер'єрі будь-яких кімнат. До того ж, воно є прекрасним доповненням для дверцят шафи-купе.

Прямокутні дзеркала ви можете повісити вертикально і горизонтально. Їх класична форма висловлює гармонію і стабільність.

Оформляється дзеркало з урахуванням стилю гравюр, картин, килимів, які висять в приміщенні. Раму дзеркала потрібно вибирати за кольором меблів, штор, інших елементів декору. Не варто вішати дзеркало біля картини.

Вибираємо прямокутне дзеркало для прихожої

У прихожій дзеркало виконує, як правило, практичну функцію. Його краще розміщувати ближче до дверей і використовувати великий розмір, щоб можна було себе повністю розгледіти. Якщо прихожа вузька, потрібно повісити прямокутне дзеркало на бічній стіні. Візуально розширить кімнату виріб з підсвіткою. У просторій прихожій можна поставити шафу-купе, на дверцятах якої розміщується дзеркало будь-якого розміру.

Прямокутне дзеркало в прихожу допоможе вам розширити межі простору, збільшити висоту стелі, домогтися багатьох інших ефектів.


Прямокутне дзеркало для ванної кімнати

Строга прямокутна форма дзеркал забезпечує оптимальний огляд.

Дзеркало у ванну кімнату може мати стильну декоративну обробку у вигляді фонової підсвітки або світлових смуг. Розсіяне неяскраве світло використовується як самостійно, так і на додаток до основних джерел освітлення.

Прямокутне дзеркало з підсвіткою надає кімнаті сучасного розкішного вигляду.

Ми пропонуємо широкий вибір розмірів, тому знайти ідеальне рішення і для маленьких, і для просторих кімнат – не проблема. Дзеркало для ванної кімнати повинне мати бездоганну якість поверхонь, стійкість до вологи.

Підбираючи прямокутне дзеркало, яке буде висіти над умивальником, зверніть увагу на те, що воно повинно бути тієї ж ширини, що й умивальник або комод.

Прямокутні дзеркала для інтер'єру спальні

Стильні прямокутні дзеркала гармонійно доповнюють інтер'єр спальні, так як відповідають формі переважної частини звичних поверхонь (стін, дверей, шаф, тощо). Вони займуть гідне місце на невеликому просторі стіни, чудово розмістяться на двійчастих дверях шаф.

В залежності від ваших уподобань і вільного простору, дзеркало в спальню можна підібрати будь- яких варіантів і розмірів.

Якщо кімната слабо освітлюється і природного світла недостатньо навіть вдень, рекомендуємо використовувати дзеркало з підсвіткою. Це може бути велике прямокутне дзеркало або ж невеличке косметичне для макіяжу.

Принадне дзеркало з ініціалами вішають в узголів'я ліжка. В основному, це роблять молодята, вибираючи дзеркальні полотна з підсвіткою. Вони створюють романтичну інтимну атмосферу.

Великі прямокутні дзеркала підійдуть для стилю модерн. Прямі, чіткі прямокутні форми відмінно поєднуються також з мінімалізмом і хай-тек. Відсутність на рамі зайвих прикрас, строгі натуральні кольори оформлять вашу спальню саме в цих стилях.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей