Як вибрати дзеркало в дитячу кімнату

Дорослі звично користуються в побуті дзеркалом, без труднощів пізнаючи себе в ньому. А як маленька дитина сприймає своє відображення? Дитячі психологи, вивчивши дане питання, прийшли до висновку, що навіть немовлята двох-трьох місяців життя починають ідентифікувати своє відображення, зосереджено й довго його розглядаючи. Вже в півроку малюк не тільки починає усміхатися собі, а й обстежує своє відображення, торкаючись до дзеркала руками.

Дзеркало є засобом для стимуляції розвитку у дитини уявлення про себе. Далі батьки починають навчати дитину доглядати за собою і тут без нього також не обійтися. Дівчата полюбляють вбиратися, чепуритися як мама. Хлопчики також повинні доглядати за собою, щоб відчувати себе впевнено, як тато.

5b34f2c38a05d.jpg

З цього випливає, що даний предмет в дитячій кімнаті необхідний. Однак він вимагає особливої уваги.


Вимоги до дзеркала для дитячої кімнати

Вибираючи даний аксесуар, звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд і розміри, але й на те, наскільки він безпечний. Звичайно ж, ви поясните дітям, що скло може розбитися, але це не гарантує непередбачених ситуацій під час активних ігор.

Безпека – основна вимога до дзеркал, які розміщують в дитячій кімнаті. Рекомендується придбати виріб із захисною плівкою, яка здатна зібрати на себе всі осколки в разі удару. Цінуються надійні, безпечні вологостійкі дзеркала з різноманітною обробкою. Ви можете придбати квадратне, кругле, прямокутне дзеркало відповідно до розмірів кімнати на власний смак. Хоча для малюків краще підходять дзеркала, які мають закруглені кути.

5b34f2fb39063.jpg

Чим старшою стає дитина, тим більший розмір дзеркала їй необхідний.

Основні правила розміщення дзеркал в кімнаті для дітей

Перед тим, як придбати дзеркало в дитячу кімнату, варто ознайомитися з деякими правилами його розміщення:

  • Простежте, щоб дзеркало не віддзеркалювало ліжко малюка. Він може злякатися, якщо прокинувшись, побачить в дзеркалі своє відображення.
  • Не варто вішати дзеркало навпроти вхідних дверей. Згідно з фен-шуй, в даному випадку енергія Ці відіб'ється і не зможе потрапити в кімнату.
  • Перед дзеркалом розміщуйте тільки ті предмети, які корисні і приємні для дитини, а краще – одночасно і ті, й інші. Це можуть бути іграшки, гарні речі. Добре коли в дзеркалі відображаються кімнатні рослини.
  • Для досягнення максимально правдивого відображення потрібно розташувати дзеркало вертикально, адже будь-які відхилення викривлять відображення.
  • Всі дзеркала повинні бути тільки цілими, чистими. Безперечно, відбитки маленьких долоньок розчулюють, але й створюють враження неохайності.
  • Не захоплюйтеся великою кількістю відбивних поверхонь у кімнаті дитини, так як це може порушити її сон.
  • Переконайтеся в надійності монтажу конструкції.

Дзеркало для дівчинки

Дзеркало дає можливість дівчинці навчитися самостійності. Приміряючи перед ним наряди, маленькі леді починають критично оцінювати своє відображення.

Крім цього, даний аксесуар допоможе урізноманітнити обстанову кімнати, візуально збільшити простір. Ви можете придбати різноманітні екземпляри, оформлені з урахуванням особливості дитячих кімнат. Без особливих зусиль підбирається дзеркало, яке відмінно упишеться в інтер'єр, переважним в даному випадку є овальне дзеркало. Вони бувають з внутрішньою підсвіткою і з зовнішньою декоративною підсвіткою. Такі екземпляри дуже пожвавлять дитячу кімнату.

Варто подбати про простір поруч з дзеркалом, його можна обладнати поличками, на яких ваша принцеса буде мати у своєму розпорядженні свої скарби. А дбайливі батьки за допомогою такого необхідного елементу інтер'єру допоможуть прищепити дитині відчуття смаку.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей