Як вибрати дзеркало

Дзеркала в нашій оселі відіграють і декоративну, і функціональну роль, тому для правильного їх вибору необхідно знати про те, яка якість є найкращою і які критерії підбору існують для кожної з кімнат.

В першу чергу, варто сказати про те, як вибрати дзеркало, виходячи з його якісних характеристик. Дзеркало – це гладке скло, на яке напилюється оксид срібла, тобто амальгама. Зверху накладається шар фарби. Нерідко для здешевлення собівартості продукції виробники «обманюють» покупця, замінюючи амальгаму шаром алюмінію. Врешті-решт ви незабаром отримаєте потемнілу поверхню з плямами, так як алюміній дуже чутливий до впливу навколишнього середовища, особливо – вологи. Але будьте впевнені – якщо ви заглянете в наш каталог дзеркал, побачите тільки дзеркала з високоякісної амальгами європейської якості.

Поради, які допоможуть вам придбати якісне дзеркало

Кроки, які вам необхідно зробити при перевірці дзеркала:

  • На поверхні не повинно бути блідо-матових плям, які вказують на область з найменшим коефіцієнтом відображення. Також не має бути видимих бульбашок, застиглих в склі.
  • Швидко пройдіть повз дзеркальної поверхні – вона повинна залишитися незмінною, не викривляючи ваше відображення. В іншому випадку, поверхня явно не гладка, і це є дефектом.
  • Переверніть виріб і проведіть по амальгамі рукою. Якісна амальгама – це запорука якості всього дзеркала. Вона повинна бути гладкою на дотик. Будь-яка шорсткість говорить про низьку якість дзеркального полотна. Так само існує думка, що амальгама зеленого і салатового відтінку – запорука високої якості дзеркала. Але в наш час виробники дзеркал покривають амальгаму шаром фарби різних кольорів і відтінків. Так що не варто судити про якість дзеркального полотна за кольором амальгами.

Обираємо дзеркало для ванної кімнати

Як всім відомо, в санвузлі найвища вологість, тому дзеркало у ванну кімнату має бути найвищого класу, щоб не втратити свій блиск через пару років. Ідеальний варіант – срібне покриття і додатковий шар, який не дасть волозі проникнути всередину.

Ми радимо вибрати дзеркало з нашою опцією антизапотівання, що дозволить підтримувати ваше дзеркало чистим і сухим, навіть якщо ви щойно вийшли з душу. Підігріву дзеркала достатньо для усунення конденсату. Також у виробництві наших дзеркал використовуються комплектуючі спеціального призначення IP44, що гарантує відмінні експлуатаційні характеристики.

Якщо говорити про форму, то зверніть увагу на овальне дзеркало – воно має плавні лінії, позбавлене гострих кутів, тому ідеально упишеться в будь-який вид інтер'єру.Дзеркало для прихожої та спальні

Подивитися на своє відображення перед виходом – неодмінна дія, яку ми здійснюємо щодня. Тому,дзеркало в прихожу має бути розміром не менше половини вашого зросту. Місце його розташування не настільки важливо (ви можете повісити його біля шафи або над тумбочкою), головне, щоб світла було достатньо для повного огляду себе коханого. Ми рекомендуємо вам вибрати дзеркало з внутрішньою підсвіткою – це зручно, якщо ви не хочете вмикати верхнє світло або бажаєте розглянути себе більш детально.

Наступне приміщення, в якому цей елемент декору має бути неодмінно присутнім – спальня. Як правило,дзеркало в спальню розміщують над туалетним столиком або комодом, так як саме тут дівчата зазвичай наводять марафет, а чоловіки недбало зав'язують краватку.

Чи потрібно дзеркало в їдальні чи вітальні?

Як показує практика, це одне з приміщень, де дзеркала, скоріше, виконують декоративну функцію, ніж практичну. Це обумовлено тим, що ви навряд чи приводите себе до ладу там, де обідаєте і проводите час з друзями.

Однак, якщо ви все ж таки бажаєте доповнити інтер'єр дзеркальною поверхнею, замовте собі модель з підсвіткою – це буде ваш особистий невеличкий куточок дизайнерської фантазії. У нічний час, створюючи романтичну атмосферу, ви можете вимкнути світло в кімнаті, залишивши тільки підсвітку дзеркала – саме в такій напівтемряві добре вести щиросердечні розмови і ділитися таємницями.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей