Яке має бути підсвічування у дзеркала

Підбираючи освітлення для дзеркала, в першу чергу, необхідно виходити з того, де саме розташований цей предмет. Однак, для всіх дзеркал існують загальні правила розміщення, яких слід дотримуватися незалежно від його місця:

  • М'якість і розсіяність. Освітлення не повинно засліплювати людину – світло повинне бути м'яким і злегка розсіяним.
  • Відображення людини. Все, що повинна бачити людина в дзеркалі – себе. Ні в якому разі не розміщуйте підсвітку так, щоб вона відбивалася в дзеркальній поверхні, так як це сліпить і викривляє зображення.
  • Тип лампи. Це найважливіший фактор, від якого залежить сприйняття відображення. Намагайтеся підібрати лампу з максимальною наближеністю до денного освітлення.

Як показує практика, найгіршим вибором є люмінесцентні і галогенні лампи, які дають холодне світло. Краще вибирати моделі, які мають теплий спектр освітлення.

Дзеркало у ванній

Кожна кімната має свої must have предмети, і дзеркало в ванну кімнату – один з них. У цьому приміщенні чоловіки голяться, жінки – наносять макіяж, і разом – приводять себе до ладу ввечері або перед виходом на роботу. Тому важливо, щоб дзеркало мало локальну підсвітку, тобто вбудовану – саме таку ми пропонуємо вам в нашому магазині. Ви можете вибрати прямокутне або овальне дзеркало зі світлодіодною стрічкою, яка дозволить вам уникнути помилок розміщення світла, перерахованих в першій частині статті.

По-перше, ви самі вибираєте габарити дзеркала, а по-друге – визначаєте, як саме буде розташовуватися світлодіодна стрічка: уздовж периметру, з двох сторін або в будь-якому іншому варіанті симетрії/асиметрії. Подібний підхід дає відмінний результат: немає зайвих відблисків або викривлень, світло не сліпить очі і не відкидає тіней.

Пам'ятайте, що в гонитві за сучасним стилем оформлення ванної не варто вибирати кольорові плафони: вони не дозволять добре розглянути себе, це, скоріше, декоративне, ніж функціональне освітлення. В цілому, ми рекомендуємо вам не захоплюватися химерними формами і складними конструкціями: ванна наповнена блискучими гладкими поверхнями, тому сюди чудово впишуться дзеркала в стилі хай-тек і мінімалізм. Ідеально, наприклад, використовувати прямокутне дзеркало з акуратною локальною світлодіодною стрічкою по верху – просто та зі смаком.Дзеркало для прихожої


Найважливіший момент, про який варто пам'ятати, вибираючи дзеркало в прихожу – його величина. Ми рекомендуємо вам підбирати великі дзеркала, оскільки людина часто хоче подивитися на себе в повний зріст перед виходом.

Прекрасним місцем для світильника стане верхня частина рами, але тільки в тому випадку, якщо вона розташовується на висоті не менше 2 метрів від підлоги. Аналогічна відстань повинна бути і в тому випадку, якщо ви обираєте два світильника для освітлення. Ці розрахунки пояснюються тим, що тільки при висоті більше 2 метрів верхнє освітлення не буде сліпити очі.

Дзеркала для спальні

Це приміщення передбачає досить багато варіацій розміщення дзеркала – все залежить від того, чи будете ви його використовувати, сидячи біля туалетного столика або ж в якості настінного для оцінки загального вигляду.

Правильне дзеркало в спальню повинно мати відмінне освітлення, якщо воно розміщене біля туалетного столика: жінка повинна чітко бачити своє обличчя, щоб акуратно і ретельно нанести макіяж. Світлодіодні стрічки, розташовані з боків рами, будуть ідеальним рішенням.

Якщо ж дзеркало зроблено в повний зріст, його освітлення може бути більш розсіяним – наприклад, тільки одна світлодіодна стрічка уздовж верхнього краю рами. Аналогічно можна прикріпити два симетричних світильника, як і при організації освітлення в прихожій.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей