Як вибрати овальне дзеркало

У сучасному інтер'єрі кожна деталь – це не тільки функціональний предмет, але й витвір мистецтва у певному стилі, тому важливо підібрати кожну деталь, в тому числі і правильне дзеркало. Незважаючи на надмірну кількість форм, саме овальне дзеркало має цілу низку переваг, але в першу чергу, плавність ліній овальних, круглих і закруглених дзеркал здатна пом'якшити будь-який інтер'єр, привносячи свій особливий затишок і комфорт.

Зручніше за все розміщувати дзеркало в тих приміщеннях, де ви буваєте найчастіше під час зборів і підготовки до виходу (прихожа, ванна кімната, спальня). Розмір дзеркальної поверхні залежить від призначення – для того, щоб нафарбуватися, вистачить і невеликого дзеркала, а щоб оцінити загальний вигляд (наприклад, одягнувшись в прихожій), знадобиться модель побільше.

Чому саме овальне дзеркало?

В інтер'єрах можна зустріти дзеркала різних конфігурацій і розмірів, але саме овальне дзеркало має ряд переваг, які роблять його відмінним вибором для різних стилів інтер'єру.

  • • Воно прекрасно поєднується з класикою, мінімалізмом, арт-деко і бароко – все залежить тільки від оформлення рами або інших декоративних елементів.
  • • Крім цього, овал – ідеальна форма згідно з фен-шуєм, так як він створює позитивну енергетику, гармонізує простір і врівноважує предмети в приміщенні між собою.
  • • Людському оку приємні м'які лінії – природа не терпить суворої геометрії форм, нав'язуваних нам сучасними стилями інтер'єру.

З цієї ж причини настільки популярний стиль Прованс і кантрі, сповнені квіткових мотивів і природних лейтмотивів, таких природних для людини.


Гра відображень або форм?

Здавалося б, що ж складного може бути у виборі дзеркала? Однак, як тільки ви заглянете у каталог дзеркал, ви зрозумієте, що в цього «простого» аксесуара безліч варіацій, здатних разюче перевтілити ваш інтер'єр.

Чого тільки варта наша спеціальна підсвітка, що створює ваш особистий острівець світла – ви немов перебуваєте на сцені, заповненій променями софітів. Як тут не відчути себе в центрі уваги, найкрасивішою і найпривабливішою? З таким настроєм набагато цікавіше творити, експериментувати, а головне – посміхатися, даруючи тільки позитив.

Перед покупкою овального дзеркала задумайтеся, якими саме фарбами має заграти відбиваюча поверхня. Можливо, ви створите ефект нескінченного простору, розташувавши два дзеркала одне напроти одного? Або ж сформуєте симетричний образ арт-об'єкта, наприклад, картини або панно, повісивши дзеркало на протилежній стіні? Так ви подвоїте кількість картин в кімнаті, створите гармонійне поєднання форм.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей