Як підібрати дзеркало в коридор

Ми пропонуємо вашій увазі вичерпний посібник з підбору дзеркала для коридору з урахуванням розташування, форми, стилю і підсвітки. Пам'ятайте, що дзеркало – це не тільки функціональний елемент, але й відмінний декоративний елемент, який при правильному підборі може змусити коридор заграти новими фарбами.

Вертикальне або горизонтальне?

Купуючи дзеркало в прихожу, ми, в першу чергу думаємо про те, що будемо дивитися в нього перед виходом. Іншими словами, нам потрібна така дзеркальна поверхня, щоб бачити себе в повний зріст. І хоча деякі обирають все ж таки горизонтальні моделі (в силу обмеженого наявного простору, наприклад), вертикальні будуть більш функціональними.

Правильна форма

Ви – людина прямолінійна, категорична і говорите завжди правду в обличчя? Або ж ваша головна риса характеру – м'якість, уміння піти на компроміс і погасити конфлікт, що розгорається? Зауважте, що, формуючи стиль інтер'єру, ви вибираєте ті форми і лінії, які відображають ваш характер. Люди першого типу вибирають прямі лінії і кути, а другого – округлі форми і плавність ліній.

Така ж справа і з вибором форми дзеркала. Якщо в інтер'єрі проглядається чіткість і геометричність, в інтер'єр відмінно впишеться прямокутне дзеркало будь-якої величини (до речі, ви можете замовити будь-який розмір в нашому магазині, щоб ідеально вписати його габарити в інтер'єр). Як правило, прямі кути підходять для стилю хай-тек, техно і мінімалізм.

У тому ж випадку, якщо ваш інтер'єр виконаний в стилі арт-деко, рококо, бароко, класика, етно або кантрі, в простір краще впишеться овальне дзеркало. Наприклад, для бароко і класики досить доречним буде оформити дзеркальну поверхню в пластикову багетну раму нейтрального коричневого кольору з золотистими вставками – її теж можна замовити у нас.


Ідеальна підсвітка для ідеального дзеркала

Якщо ви вже визначилися з формою, стилем і розміром, саме час додати завершальний штрих у ваше ідеальне дзеркало – зробити гідну підсвітку. Приглушене освітлення добре тільки в тому випадку, якщо необхідно створити романтичну атмосферу. Але, розглядати себе в дзеркалі перед виходом все ж краще детально – розглянути, чи не розмазався макіяж або чи не залишила кішка пару волосків шерсті на вашому пальто.

Спеціально для вас ми створили ідеальне освітлення, яке дозволить вам розглянути себе, не напружуючи зір. Ми використовуємо світлодіодні стрічки, які можна розташовувати на дзеркальному полотні так, як вам зручно:

  • зверху,
  • знизу,
  • симетрично,
  • асиметрично.

Кількість стрічок та їх інтенсивність підсвітки ви визначаєте самостійно. При замовленні ви лише озвучуєте свої побажання, а ми їх виконуємо.

Якщо ж ви вирішите, що світла замало, ви можете доповнити дзеркало лампою. Радимо вам розташовувати її зверху над рамою, щоб вона не відбивалася в дзеркалі, інакше виникають викривлення і відблиски. Крім того, світильник розташовують над дзеркалом в тому випадку, якщо верхня кромка рами знаходиться на висоті не менше 2 метрів над підлогою: так лампа не буде сліпити очі.

Якість дзеркальної поверхні

Як і в будь-якому іншому товарі, в дзеркалах важлива якість. При виробництві наших дзеркал ми використовуємо спеціальну європейську технологію, що дозволяє створювати ідеально гладке і висококласне дзеркальне полотно – Mirox 3G. Відмінний опір корозії, блиск і якісна срібна амальгама – це те, що робить нашу продукцію прекрасним вибором, незалежно від форми, розміру і стилю необхідного вам дзеркала в прихожу!< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей