VALENTO gloss
VALENTO gloss
28 247 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало VALENTO gloss шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало VALENTO gloss

Опис настінного дзеркала VALENTO gloss

Ювелірна асиметрія. Чіткі графічні лінії оточені м'якими художніми фрагментами, як індивідуальний почерк на основі вічної класики.

Дзеркало Liberta VALENTO gloss серії Royal створює комфортну атмосферу, яка легко переносить з напруженого мегаполісу в паралельні всесвіти - теплі, химерні і екзотичні. Під впливом цього настрою інтер'єр набуває індивідуальності, поверхні грають відображеннями. Дозвольте дзеркальній поверхні стати казковою, чуттєвою прикрасою.

Liberta VALENTO gloss - це дзеркало в класичному, навіть аристократичному дизайні, реалізованому за допомогою новітніх технологій. Ви запитаєте, як це? Просто погляньте на візерунок. Ця точне, безпомилкове гравіювання знаходиться на лицьовій поверхні дзеркального полотна. Ви можете відчути на дотик кожну лінію, кожен завиток. Відчути об’єм і рельєф кожної деталі.
Прі цьому європейське дзеркальне полотно преміум класу зберігає тонкість - всього 6 мм (товщина всього дзеркала - 26 мм). І на цій сяючій, відполірованій поверхні візерунок ніколи не потьмяніє, на довгі роки збереже об'ємний ефект і гру світла.

За вашим замовленням ми виготовимо прямокутне або квадратне дзеркало VALENTO gloss будь-якого розміру, обробимо кромку (фацет, єврофацет або єврокромка), можемо встановити декоративну LED-підсвітку на стіну. Ми виготовимо таке дзеркало, яке буде радувати вас при кожному погляді.

Мінімалізм може бути вишуканим: з ніжним візерунком і геометричним кантом.

Відгуки про Настінне дзеркало VALENTO gloss

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також