STUTTGART
STUTTGART
38 006 грн. Доставка безкоштовно
STUTTGART шт Liberta
product-bg

STUTTGART пристінна душова

Опис скляної пристінної душової кабіни STUTTGART

Коли раціональність зустрічається з трендом - народжуються найоригінальніші рішення. Перед вами простора модель душової кабіни, яка не вийде з моди ні сьогодні, ні завтра.

Конструкція: пристінна П-образна з розсувною системою відкривання. Скло в металевому обрамленні. Складається з чотирьох частин: зсувні двері, що відкриваються, бічна стіночка (в одній площині зі зсувними дверима), ліва бічна стінка, права бічна стінка. Кабіна помітно економить місце у ванній кімнаті.

Характер: стиль з чітким акцентом без зайвих ускладнень. Комфорт при використанні кабіни і прилеглої до неї площі. Зонування простору і поєднання кольорів матеріалів в повній відповідності зі стилем LOFT.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з кабіною і доступна on-line на цій сторінці. Двері при відкриванні просто зсуваються в сторону.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: двері розсувної системи не мають ущільнювача по нижньому краю, тому місце встановлення кабіни повинно бути обладнане якісним зливом води, рівень води всередині кабіни не повинен підніматися вище 15мм. Базовий колір тримача і обрамлення скла - чорний матовий. За бажанням, на ваш вибір, він може бути будь-якого кольору і відтінку, просто вкажіть це при заказе.
Габарит кабіни обирається індивідуально (зверніть увагу на калькулятор). Якщо хочете встановити душову кабіну на піддон, обирайте розміри кабіни на 10-15 мм менше габаритів піддону.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Корисно знати: холодний душ прискорює метаболізм. Дизайн від Liberta прискорює і прикрашає все гігієнічні процедури.

Відгуки про STUTTGART пристінна душова

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також