SPARTA
SPARTA
12 009 грн. Доставка безкоштовно
SPARTA шт Liberta
product-bg

SPARTA душова шторка на ванну

Опис скляної душової шторки на ванну SPARTA

Модель шторки зі спецефектом - всього одна деталь має багато функцій і виконує різні завдання. Захист, трансформація, компактність - в кращих традиціях дизайну Liberta.

Конструкція: комбінована душова шторка на ванну, складається з двох частин: нерухомої стінки і дверцят, що відкриваються, з функцією фіксації «закритого» положення над ванною.

Характер: конструктивна геометрія. Мінімум перегородок, максимум повітря. Ефективний захист від бризок та економія простору.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті зі шторкою і доступна on-line на цій сторінці. Встановлюється на бортик ванни зі сторони душової лійки. Кут відкривання дверцят - 90 градусів в обидві сторони (назовні і всередину). Конструкція забезпечена фіксацією у середньому (закритому) положенні над ванною, тому безпечна і не може відкритися без вашого бажання.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: рекомендована ширина рухомої частини шторки SPARTA - не менше 350 мм (при загальній ширині шторки 800 мм), висота - від 1500 мм. При такому розмірі шторка вільно відкривається і ефективно стримує бризки під час приймання душу.
Якщо ви хочете, щоб шторка відкривалася ширше, на повні 180 градусів - вкажіть цей параметр при замовленні. Пам'ятайте, при цьому відкривання буде можливим або тільки назовні або тільки всередину. Також, в цьому випадку, фіксація в середньому положенні технічно неможлива.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Відгуки про SPARTA душова шторка на ванну

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також