Розумне дзеркало як стиль життя

Гаджети, якими ми користуємося щодня, стали необхідністю – без перебільшення. Хоча колись здавалося, що смартфон або планшет – це всього лише модна іграшка. Те ж саме відбувається зі smart mirror, або розумним дзеркалом. Саме час зрозуміти, що це не просто тренд, а повсякденна необхідність.

Предметів, які з розвитком прогресу не пішли в минуле і залишилися потрібні нам донині, дуже мало. А дзеркало не тільки залишилося, але і в ногу з часом розвивається, і замінити його неможливо. Ну, хто обходиться без дзеркала? Воно зустрічає нас вранці у ванній, супроводжує весь день (водіїв, лікарів та інших фахівців). Можна сказати, що жінкам дзеркало потрібніше. Але smart mirror хочуть всі: і жінки, і чоловіки. Це найсучасніший і самий функціональний гаджет, предмет інтер'єру і атрибут престижу.

 • Сенсорне дзеркало, яке реагує на дотики так само, як екран смартфона або планшета.
 • Операційна система Android самої нової версії і всі мобільні додатки під її управлінням.
 • Час, календар і прогноз погоди – в зручному місці дзеркала, інші ярлики – після запуску системи.
 • Підключення до соціальних мереж, месенджерів, каналів новин, музичних сервісів і відео-блогів.
 • Відео- і аудиоконференції, обмін повідомленнями, сповіщення і нагадування про важливі події.
 • Контроль ваги, зволоженості і стану шкіри завдяки точним датчикам і особистому менеджеру здоров'я.

А ще інтерактивне дзеркало може «прокидатися» з вашою появою (увімкнення по датчику руху), робити фотографії і записувати відео, показувати Full HD відео і підтримує різні формати зв'язку (wi-fi, Bluetooth, LAN, USB). Це по-справжньому розумне дзеркало, і ми хочемо показати, як воно перевтілило життя абсолютно різних людей.

Smart mirror в жизни делового человека

Перед нами современная, успешная, активная женщина среднего возраста. Ее любят домочадцы, ценят друзья и уважают коллеги. Единственное, что ей неподвластно - время. Да, времени всегда недостаточно и оно требует безупречного менеджмента и четкого расписания.

Умное зеркало берет на себя сразу несколько задач. С самого утра оно становится надежным ассистентом: сообщает мировые новости и биржевые курсы, предупреждает о пробках по пути в аэропорт и подключает селекторную конференцию с партнерами из другого часового пояса.

Smart mirror бережет самое дорогое - время. И позволяет уделить его себе: сделать макияж, заказать духи и поболтать с подругами в общем чате. А платье из любимого интернет-магазина уже в пути, она заказала его, пока чистила зубы.


Умное зеркало для красоты и здоровья

Интерактивное зеркало ориентируется на ваши личные задачи и помогает их выполнять. Это лучший помощник для женщины, которая внимательна к своему здоровью, правильно ухаживает за кожей и поддерживает тело в отличной форме. Smart mirror Liberta делает заботу о себе комфортной и эффективной. С ним связаны незаменимые утренние ритуалы.

 • Умное зеркало комплектуется цифровыми весами, тоже весьма умными. Smart весы не только определяют вес, но сразу рассчитывают индекс массы тела. С их помощью вы узнаете соотношение жировой и мышечной ткани в своем организме. Данные передаются в центр управления - умное зеркало, которое показывает актуальное состояние и советует, на какие “проблемные” зоны стоит обратить внимание.
 • Точечный сканер кожи - это новый инструмент косметологов, но ваше умное зеркало имеет и его. Сканер определяет влажность эпидермиса на лице, вокруг глаз и на руках. Вы всегда будете в курсе, чего не хватает коже, как сохранить ее молодость, упругость и чистоту. Больше не нужно экспериментировать с программами по уходу и сомневаться в косметике - интерактивное зеркало сразу покажет, что вам подходит.
 • Smart mirror хранит информацию о здоровье в личном аккаунте. Каждый, кто пользуется зеркалом (все домочадцы) может создать собственный профиль и следить за динамикой, устанавливать новые цели и контролировать спортивную нагрузку. Или просто смотреть фитнес-уроки на YouTube, слушать любимую музыку и сохранять здоровье вопреки ежедневным стрессам и проблемам экологии.

Smart mirror в житті ділової людини

Щоденне життя буває дуже різним. Перед нами сучасна, успішна, активна жінка середнього віку. Її люблять домочадці, цінують друзі і поважають колеги. Єдине, що їй не під силу – час. Так, часу завжди бракує і він вимагає бездоганного менеджменту і чіткого розкладу.

 1. Розумне дзеркало бере на себе відразу кілька завдань. З самого ранку воно стає надійним помічником: повідомляє світові новини і біржові курси, попереджає про затори по дорозі в аеропорт і підключає селекторну конференцію з партнерами з іншого часового поясу.
 2. Smart mirror береже найдорожче – час. І дозволяє приділити його собі: зробити макіяж, замовити парфуми і поговорити з подругами в загальному чаті. А сукня з улюбленого інтернет-магазину вже в дорозі, вона замовила його, поки чистила зуби.
 3. У вечорі в колі родини подивитись улюлений фільм в якості Full HD, встановити нагадування на завтра і з задоволенням відправитися спасти, доки старший син встановлює нові додатки для smart mirror.

Ви памятаєте свій перший смартфон? Як звикали до його функцій і дивувались новим можливостям? Повірте: Smart mirror Liberta стане частиною вашого життя так швидко, що вже скоро ви не захочете розлучатись з його перевагами. Ваш дім стане ще зручнішим, затишнішим та оригінальним.< Попередній
Наступний >
Повернутись до списку статей