MURANO gloss
MURANO gloss
30 682 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало MURANO gloss шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало MURANO gloss

Опис настінного дзеркала MURANO gloss

Фантазійні гілки і листя на діамантовому мереживі. Унікальне гравіювання, надскладна технологія і сотні відблисків - переконайтеся на власні очі і на дотик.

Дзеркало Liberta MURANO gloss серії Royal могло з'явитися на світ лише в одному випадку: коли співпали можливості сучасних технологій і класичний, сформований не за одне століття художній смак. І це диво сталося: перед вами дзеркало, що поєднує два абсолютно різних, як різні світи, стилі. І вони стали єдиним цілим.

Гравіювання листяного візерунка знаходиться на лицьовій частині дзеркального полотна. Ви можете доторкнутися до нього, відчути кожну лінію, м'яко ковзати подушечками пальців. Але будьте обережні, торкаючись ліній вздовж дзеркального краю. Вони створені за зовсім іншою, “космічною” технологією - бушарде. Це візерунок з безлічі мініатюрних вибухів на поверхні дзеркала. Кожен перетворюється в осколковий кратер з сотнею виблискуючих, нерівних граней. Світло переломлюється тисячами іскор і ніколи не повторює малюнка.

Liberta MURANO gloss- неповторне дзеркало. Якщо м'який квітковий візерунок можна скопіювати, то гравіювання "бушарде" просто фізично не може дублюватися. Результат кожного мікровибуху невідомий до того, як вибух станеться. Хочете володіти ексклюзивним дивом природи?

Ми можемо зробити квадратне або прямокутне дзеркало MURANO gloss будь-якого потрібного вам розміру. Ви своїми очима побачите, наскільки яскраво виблискує його малюнок. А дзеркальне полотно під гравіюванням залишається найтоншим і світлим. Кожен елемент назавжди збереже первозданну чіткість і блиск. Обробка кромки на вибір (фацет, єврофацет або єврокромка), декоративна LED-підсвітка на стіну - все для вашого індивідуального інтер'єру.

Космічні скарби в оточенні діамантових квітів у вашій домівці.

Відгуки про Настінне дзеркало MURANO gloss

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також