MAGNUM gloss
MAGNUM gloss
29 062 грн. Доставка безкоштовно
Дзеркало MAGNUM gloss шт Liberta
product-bg

Настінне дзеркало MAGNUM gloss

Опис настінного дзеркала MAGNUM gloss

Ефект 3D і захоплюючі оптичні ілюзії. Інтригуючі візуальні ефекти оживляють, позбавляють інтер’єр монотонності.

Дзеркало Liberta MAGNUM gloss серії Royal - легкий і витончений аксесуар для сучасного житлового простору. Гарне освітлення - ключ до того, щоб в кімнаті було тепло і затишно, джерел світла стає все більше. А дизайнери розглядають дзеркало як самостійне джерело: світлові потоки кружляють по візерунках і розливаються, як в рідині. Цей фантазійний ефект - результат асиметричного гравіювання і двох супер-технологій, які є тільки у Liberta.

Перша технологія - сучасне гравіювання на дзеркальній поверхні. Кожна лінія і деталь залишається первісно чіткої і блискучою, світловідбиваючі властивості не блякнуть навіть через кілька років.

Але дзеркало Liberta MAGNUM gloss не стало б ексклюзивним без другої технології - техніки "бушарде". Ця дивовижна техніка - абсолютна інновація в усьому світі. Вона полягає в ... маленькому вибуху! Уявіть собі мікроспалах на дзеркальній поверхні - на її місці залишається кратер з неповторним малюнком граней. Обережно! Вони гострі. Але непереборно прекрасні.

З розвитком технологій дизайнери досліджують можливості граней, що світяться, які прикрашають дзеркало. Ми пропонуємо ставитися до дзеркала Liberta MAGNUM gloss як до ювелірної прикраси вашого життєвого простору. Ми виконаємо його в потрібному розмірі, обробимо кромку одним з дизайнерських способів (єврофацет, фацет або єврокромка) і встановимо декоративну LED-підсвітку на стіну.

Ми створимо єдине у своєму роді дзеркало для відображення красивих моментів вашого життя.

Відгуки про Настінне дзеркало MAGNUM gloss

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також