LVIV
LVIV
14 207 грн. Доставка безкоштовно
LVIV шт Liberta
product-bg

LVIV двері для душу

Опис скляних дверей для душу LVIV

Модель, що поєднала стиль і компактність. Дозволяє не відмовлятися від бажаного дизайну у ванній кімнаті будь-якого розміру. Витончена раціональність у стилі LOFT.

Конструкція: душові двері в нішу з розсувною системою відкривання. Складається з двох частин: зсувна дверка, що відкриваються, і бічна стіночка. Гартоване скло товщиною 6мм та сучасна алюмінієва профільна система з розміром стінового профіля 27х38мм, гарантують міцність кабіни та її безпечність у повсякденному користуванні. Зсувна дверка не забирає зайвого простору ванної кімнати та забезпечує феноменальну герметизаційну властивість кабіни. Ширина входу в душову кабіну дорівнює ширині дверки мінус 70…100мм (в залежності від обраної ручки).

Характер: ощадливе ставлення до простору ванної кімнати без втрати зовнішньої привабливості. Стриманий стиль і зручний конструктив. Зонування простору та колірне поєднання матеріалів у повній відповідності до стилю LOFT.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з кабіною та доступна on-line на цій сторінці. Двері при відкриванні зсуваються в бік, тому поруч з кабіною або навіть впритул до неї можна розмістити умивальник з дзеркалом або інший аксесуар.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: під час планування інтер’єру з використанням душових дверей LVIV майте на увазі, що конструктивна особливість дверей дозволяє змінити габарит виробу на +- 20мм від замовленого під час монтувальних робіт. Це суттєво облегшує встановлення дверей у міжстінний отвір та на душовий піддон. Базовий колір профілів та фурнітури — чорний матовий.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Відомо, що усе геніальне – просте. Душові рішення Liberta – яскраве тому підтвердження.

Відгуки про LVIV двері для душу

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також