FULHAM
FULHAM
20 026 грн. Доставка безкоштовно
FULHAM шт Liberta
product-bg

FULHAM кутова душова кабіна

Опис скляної кутової душової кабіни FULHAM

Лідер у раціональному використанню простору ванної кімнати. Простора модель яка не займає багато місця. Раціональність у стилі LOFT.

Конструкція: :кутова з розсувною системою відкривання. Складається з трьох частин: зсувна дверка що відкривається, нерухома стіночка вхідної групи та бічна стінка. Гартоване скло товщиною 6мм та сучасна алюмінієва профільна система з розміром стінового профіля 27х38мм, гарантують міцність кабіни та її безпечність у повсякденному користуванні. Розсувна дверка не забирає зайвого простору ванної кімнати та забезпечує феноменальну герметизаційну властивість душової кабіни. Ширина входу в душову кабіну дорівнює ширині дверки мінус 70…100мм (в залежності від обраної ручки).

Характер: сстиль та легкість без зайвих ускладнень. Комфорт при повсякденному використанні. Раціональність організації простору та колірне поєднання матеріалів у повній відповідності до стилю LOFT. Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з кабіною та доступна on-line на цій сторінці. Дверка при відкриванні зсувається в бік, тому поруч з кабіною або навіть впритул до неї можна розмістити умивальник з дзеркалом або інший аксесуар.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з кабіною та доступна on-line на цій сторінці. Дверки при відкриванні зсуваються в бік, тому поруч з кабіною або навіть впритул до неї можна розмістити умивальник з дзеркалом або інший аксесуар.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації:під час планування інтер’єру з використанням душової кабіни FULHAM майте на увазі, що конструктивна особливість кабіни дозволяє зменшити габарит виробу на 20мм від замовленого під час монтувальних робіт. Це суттєво облегшує встановлення кабіни на душовий піддон.

Ширина нерухомої стіночки вхідної групи вираховується за формулою: ширина вхідної групи мінус ширина дверки мінус 30мм. Ширину нерухомої стіночки вхідної групи можна зменшити на 20мм завдяки профільній конструкції душової кабіни. Базовий колір профілів та фурнітури — чорний матовий.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Відомо, що усе геніальне – просте. Душові рішення Liberta – яскраве тому підтвердження.

Відгуки про FULHAM кутова душова кабіна

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також