CHELSEA
CHELSEA
20 734 грн. Доставка безкоштовно
CHELSEA шт Liberta
product-bg

CHELSEA кутова душова кабіна

Опис скляної кутової душової кабіни CHELSEA

Простора та зручна у повсякденному використанні модель, що не займає багато місця. Витончена раціональність у стилі LOFT.

Конструкція: кутова з розсувною системою відкривання. Складається з чотирьох частин: дві зсувні дверки, що відкриваються, та дві бічні стіночки (в одній площині зі зсувними дверима). Гартоване скло товщиною 6мм та сучасна алюмінієва профільна система з розміром стінового профіля 27х38мм, гарантують міцність кабіни та її безпечність у повсякденному користуванні. Розсувні дверки в обидві сторони не забирають зайвого простору ванної кімнати та забезпечують феноменальну герметизаційну властивість кабіни.

Характер: стиль та легкість без зайвих ускладнень. Комфорт при повсякденному використанні. Зонування простору та колірне поєднання матеріалів у повній відповідності до стилю LOFT. Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з кабіною та доступна on-line на цій сторінці. Двері при відкриванні зсуваються в бік, тому поруч з кабіною або навіть впритул до неї можна розмістити умивальник з дзеркалом або інший аксесуар.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з кабіною та доступна on-line на цій сторінці. Дверки при відкриванні зсуваються в бік, тому поруч з кабіною або навіть впритул до неї можна розмістити умивальник з дзеркалом або інший аксесуар.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: під час планування інтер’єру з використанням душової кабіни CHELSEA майте на увазі, що конструктивна особливість кабіни дозволяє зменшити габарит виробу на 20мм від замовленого під час монтувальних робіт. Це суттєво облегшує встановлення кабіни на душовий піддон.

Ширина нерухомої бокової стіночки вираховується за формулою: ширина вхідної групи мінус ширина дверки мінус 30мм. Ширину нерухомої бокової стіночки можна зменшити на 20мм завдяки профільній конструкції душової кабіни. Базовий колір профілів та фурнітури — чорний матовий.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Відомо, що усе геніальне – просте. Душові рішення Liberta – яскраве тому підтвердження.

Відгуки про CHELSEA кутова душова кабіна

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також