BREMEN R
BREMEN R
28 528 грн. Доставка безкоштовно
BREMEN R шт Liberta
product-bg

Опис скляних дверей для душу BREMEN R

Модель, яка поєднала тренд і компактність. Дозволяє не відмовлятися від бажаного дизайну у ванній кімнаті будь-якого розміру.

Конструкція: душові двері в нішу з розсувною системою відкривання. Скло в металевому обрамленні. Складається з трьох частин: зсувні двері, що відкриваються, ліва і права бічні стіночки. Двері при відкриванні зсуваються вправо.

Характер: ощадливе ставлення до простору ванної кімнати без втрати зовнішньої привабливості. Стриманий стиль з чітким акцентом і зручний конструктив. Зонування простору і поєднання кольорів матеріалів в повній відповідності зі стилем LOFT.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті з дверима і доступна on-line на цій сторінці. Двері при відкриванні просто зсуваються в сторону, тому поруч з кабіною або навіть впритул до неї можна розмістити умивальник з дзеркалом або інший аксесуар.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: двері розсувної системи не мають ущільнювача по нижньому краю, тому місце встановлення кабіни повинно бути обладнане якісним зливом води, рівень води всередині кабіни не повинен підніматися вище 10мм. Базовий колір тримача і обрамлення скла - чорний матовий. За бажанням, на ваш вибір, він може бути будь-якого кольору і відтінку, просто вкажіть це при замовлені.
При замовленні надзвичайно важливо вказати розмір міжстінного отвору з точністю до міліметра. Тоді душові двері ідеально впишуться в міжстінний отвір і будуть функціонувати бездоганно.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Корисно знати: холодний душ прискорює метаболізм. Дизайн від Liberta прискорює і прикрашає все гігієнічні процедури.

Відгуки про

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також