ATLETIC L
ATLETIC L
25 058 грн. Доставка безкоштовно
ATLETIC L шт Liberta
product-bg Скидка

Опис скляних дверей для душу ATLETIC L

Модель, що поєднала стиль та компактність. Дозволяє не відмовлятися від бажаного дизайну у ванній кімнаті будь-якого розміру.

Конструкція: душові двері в нішу з розсувною системою відкриття. Складається з трьох частин: зсувні двері, що відкриваються, ліва і права бічні стіночки. Двері при відкриванні зсуваються вліво.

Характер: економне ставлення до простору ванної кімнати без втрати зовнішньої привабливості. Стриманий стиль та зручний конструктив. Ергономічність.

Установка: детальна інструкція з монтажу додається в комплекті з дверима та доступна на цій сторінці on-line. Двері при відкриванні просто зсуваються убік, тому поруч із кабіною або навіть впритул до них можна розмістити умивальник із дзеркалом або інший аксесуар.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура із нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни у чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Встановіть розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: двері розсувної системи не мають ущільнювача по нижньому краю, тому місце встановлення кабіни має бути обладнане якісним зливом води, рівень води всередині кабіни не повинен підніматися вище 10мм. При замовленні дуже важливо вказати розмір міжстінного отвору з точністю до міліметра. Тоді душові двері ідеально впишуться в міжстінний отвір і функціонуватиме бездоганно.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Вибравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об'ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Відгуки про

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також