ATLAS
ATLAS
9 885 грн. Доставка безкоштовно
ATLAS шт Liberta
product-bg

ATLAS душова шторка на ванну

Опис скляної душової шторки на ванну ATLAS

Делікатна модель з акцентом для оптимальної організації простору. Кілька положень, мінімум місця і максимум функціональності.

Конструкція: шторка, що відкривається, на ванну. Складається з одних розпашних дверцят, з функцією фіксації «закритого» положення над ванною.

Характер: перетворення. Можливість закрити за собою прозорі дверцята і комфортно приймати душ у ванні. Захист кімнати від водяних бризок.

Встановлення: детальна інструкція з монтажу додається у комплекті зі шторкою і доступна on-line на цій сторінці. Встановлюється на бортик ванни зі сторони душової лійки. Кут відкривання - 90 градусів в обидві сторони (назовні і всередину). Конструкція забезпечена фіксацією в середньому (закритому) положенні над ванною, тому безпечна і не може відкритися без вашого бажання.

Надійна фурнітура

Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт

Легкість прибирання та утримання Душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів

Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї Душової Кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність

Гарантія до 25 років.

Рекомендації: рекомендована ширина шторки ATLAS - не менше 700 мм, висота - від 1500 мм. При такому розмірі шторка вільно відкривається і ефективно стримує бризки під час приймання душу. Базовий колір фурнітури - чорний матовий. За бажанням, на ваш вибір, вона може бути будь-якого кольору і відтінку, просто вкажіть це при замовленні.

Розмір, колір, комплектацію та дизайн кожної душової кабіни Liberta можна індивідуально розрахувати за допомогою калькулятора. Обравши всі бажані параметри, ви отримаєте готове об’ємне креслення, щоб порівняти зображення зі своїми планами.

Відгуки про ATLAS душова шторка на ванну

Переваги продукції Liberta

Власне виробництво

Ми самі виробляємо та контролюємо якість усієї продукції від етапу розробки моделі до контрольного складання готового виробу

Вся продукція сертифікована

Ми уважно стежимо за тим, з чого буде зроблена наша продукція, світлодіодних елементів та перемикачів до дзеркал та скляних елементів

Індивідуальні розміри

Готові реалізувати будь-який макет та підібрати індивідуальні розміри.

Унікальні технології

У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які дозволяють пропонувати завжди найактуальніші рішення

Доступні ціни

Ми дбаємо про своїх покупців і, не знижуючи якості, пропонуємо найвигіднішу ціну на товар

Гарантія

Гарантійний термін на всю продукцію складає 24 місяців і більше.


Дивіться також